تمامی مراحل این وبلاگ اعم از قالب، گردآوری عکس ها و تنظیم توسط رضا فرجی انجام گرفته است
      مجموعه از عکس های کوچولوهای دوقلو . لازم به توضیح است پس از اینکه وبلاگ کاملاً دانلود شد با موس روی عکس رفته کمی مکث کرده سپس بر روی سمت چپ پنجره کوچکی که روی عکس نمایان میشود بروید و بر روی save  کلیک کنید تا عکس در کامپیوتر شما ذخیره شود برای دانلود عکس در اندازه بزرگتر کافی است روی عکس کلیک کنید.

دوقلوها


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه هشتم بهمن ۱۳۸۶ساعت 18:13  توسط رضافرجی  | 

     مجموعه از عکس های نوزادان. لازم به توضیح است پس از اینکه وبلاگ کاملاً دانلود شد با موس روی عکس رفته کمی مکث کرده سپس بر روی سمت چپ پنجره کوچکی که روی عکس نمایان میشود بروید و بر روی save  کلیک کنید تا عکس در کامپیوتر شما ذخیره شود برای دانلود عکس در اندازه بزرگتر کافی است روی عکس کلیک کنید.

نوزادان 1


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه هشتم بهمن ۱۳۸۶ساعت 18:4  توسط رضافرجی  | 

مجموعه از عکس های به مناسبت روز مادر. لازم به توضیح است پس از اینکه وبلاگ کاملاً دانلود شد با موس روی عکس رفته کمی مکث کرده سپس بر روی سمت چپ پنجره کوچکی که روی عکس نمایان میشود بروید و بر روی save  کلیک کنید تا عکس در کامپیوتر شما ذخیره شود برای دانلود عکس در اندازه بزرگتر کافی است روی عکس کلیک کنید.

مادران


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه هشتم بهمن ۱۳۸۶ساعت 18:2  توسط رضافرجی  | 

مجموعه عکس های زیبای دیگری از کودکان خوشگل. لازم به توضیح است پس از اینکه وبلاگ کاملاً دانلود شد با موس روی عکس رفته کمی مکث کرده سپس بر روی سمت چپ پنجره کوچکی که روی عکس نمایان میشود بروید و بر روی save  کلیک کنید تا عکس در کامپیوتر شما ذخیره شود برای دانلود عکس در اندازه بزرگتر کافی است روی عکس کلیک کنید.

کوچولوها


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه هشتم بهمن ۱۳۸۶ساعت 17:10  توسط رضافرجی  | 

مجموعه ای از عکس کودکان دو قلو ژاپنی. با کلیک روی هر عکس می توانید عکس مورد نظر را با اندازه بزرگتر و زیباتر مشاهده کنید.

                           


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه یازدهم دی ۱۳۸۶ساعت 20:8  توسط رضافرجی  |